اینترنت داتیس ارتباطات پارس
Image is not available
سرعت تا 300mb
Image is not available
اینترنت روی بستر فیبر نوری
Image is not available
پشتیبانی 24 ساعته
Image is not available
نصب ADSL
با داتیس ارتباط عالیست
استان البرز راه اندازی شد
نصب انواع سرویس های تانوما-vdsl-adsl
داتیس ارتباطات پارس پیمانکار رسمی مخابرات استان تهران
لایه تیتر
اسلاید 1
اسلاید 1
PlayPause
Slider

 

شرکت داتیس ارتباطات پارس افزون بر ارایه خدمات خود به سازمانها و کاربران در قالب استفاده‌کننده نهایی از خدمات اینترنت، ارایه راهکارهای خاص به سازمان‌های بزرگ همچون شرکت‌های مخابراتی و پیاده‌سازی پروژه‌های مورد نیاز ایشان را نیز از مدت‌ها قبل در دستور کار خویش قرار داده است و هم اینک خدمات کامل، روزآمد و متمایزی را در این حوزه به مشتریان خاص ارایه می‌دهد. برای این منظور، طیف گسترده‌ای از خدمات از جمله مهندسی نیاز مشتریان، ارایه بهترین و مناسب‌ترین راهکار برای تحقق نیازمندی‌های یاد شده در حوزه انتقال داده‌ها، پیاده‌سازی، نصب و راه‌اندازی و همچنین نگه‌داری و مدیریت تجهیزات به مشتریان در این بخش ارایه می‌شود. اهمیت این پروژه‌ها و راهکارهای ویژه تا حدی‌ست که گروهی از زبده‎‌ترین متخصصان در شرکت شاتل در قالب تیم‌های مدیریت پروژه‌ مختلف وظیفه ارایه خدمت در این حوزه به مشتریان را بر عهده دارند.

مهم‌ترین خدمات ارایه شده در این بخش عبارت‌اند از:

 • ارایه مشاوره در زمینه راهکارهای مخابراتی و انتقال داده‌ها
 • بسترسازی، نصب، راه‌اندازی وتامین تجهیزات مخابراتی و انتقال داده‌ها
 • تعمیر و نگه‌داری شبکه‌های راه‌اندازی شده و تجهیزات مورد استفاده در آن‌ها
 • مشاوره، تامین تجهیزات و راه‌اندازی شبکه‌های WAN و LAN
 • ارایه راهکارهای تجمیع و دسترسی با استفاده از تجهیزات معتبرترین شرکت‌های سازنده تجهیزات مخابراتی
 • طراحی و اجرای شبکه‌های Voice/Video و Ip Telephony

راهکارهای تجمیع و دسترسی

از جمله راهکارهای تجمیع و دسترسی (Access and Aggregation) که گروه شرکت‌های شاتل در حوزه خدمات مخابراتی و انتقال داده‌ها ارایه می‌دهد، می‌­توان به تامین، نصب، راه‌اندازی، نگه‌داری و مدیریت موارد زیر اشاره کرد:

 • شبکه‌های Wireless برای Backhauling و Last Mile با استفاده از تجهیزات مایکروویو
 • تامین تجهیزات از جمله پورت‌های دیتا
 • تبادل ترافیک VoIP
 • Voice over DSL
 • Video on Demand
 

 .

تماس با مدیرعامل

اگر می خواهید رضایت یا نارضایتی خود را مستقیم به من اعلام کنید... اگر فکر می کنید یکی از همکاران من که با شما در ارتباط است، لایق تشویق یا تذکر است... اگر پیشنهادی برای داتیس ارتباطات پارس دارید که می تواند راهگشای ما باشد... اگر دوست دارید، با داتیس ارتباطات پارس به هر نوعی همکاری داشته باشید... اگر هر خلاقیت یا مطلبی هست که مایلید مستقیما به من اطلاع دهید.... می توانید با پر کردن فرم تماس با ما که مستقیم توسط خود من چک می شود و یا ارسال ایمیل به mojtaba@hajimolahoseini.ir با من در ارتباط باشید. همچنین عضویت شما در باشگاه مشتریان داتیس ارتباطات پارس که متعلق به همه شماست (فارغ از اینکه مشترک داتیس ارتباطات پارس هستید یا نه) فضایی برای ارتباط نزدیکتر من و همکارانم با شما خواهد بود.