به داتیس ارتباطات پارس خوش آمدید .

بزرگترین وبسایت خدمات ارتباطی و ارتباطی مبتنی بر سرویس های فیبر نوری و اینترنت پرسرعت و پهنای باند اختصاصی.

اینترنت داتیس ارتباطات پارس
Image is not available
سرعت تا 300mb
Image is not available
اینترنت روی بستر فیبر نوری
Image is not available
پشتیبانی 24 ساعته
Image is not available
نصب ADSL
با داتیس ارتباط عالیست
استان البرز راه اندازی شد
نصب انواع سرویس های تانوما-vdsl-adsl
داتیس ارتباطات پارس پیمانکار رسمی مخابرات استان تهران
لایه تیتر
اسلاید 1
اسلاید 1
PlayPause
Slider

داتیس ارتباطات پارس

داتیس ارتباطات پارس با کادر مجرب و حرفه ایی در زمینه نصب تجهیزات مخابراتی در سال 1383 تاسیس و توانست پله هار ترقی را یک به یک درنوردد و هم اکنون مفتخر است به عنوان بزرگترین شرکت در زمینه خدمات ارتباطات رادیویی و فیبرنوری فعالیت نماید از جمله خدمات این شرکت عبارتند از .

پیام مدیرعامل

 • اینترنت پرسرعت روی بستر فیبر نوری
 • اینترنت پرسرعت روی بستر خط تلفن 
 • پهنای باند اختصاصی
 • پهنای باند اشتراکی
 • خط تلفن اسیاتل
 • خدماتvoip
 • مرکز تلفن
 • خانه هوشمند BMS
 • فیوژن فیبرنوری
 • تجهیزات فیبرنوری
 • برق ساختمان
 • خدمات شبکه
 • نصب دکل ورادیو
 • فروش تجهیزات وایرلس

انتن مرکزی روی بستر فیبر نوری

اگر شما هم به دنبال راه حل بهتر برای سیستم آنتن مرکزی ساختمان خود هستید، در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا با پچ پنل‌های CATV شرکت داتیس ارتباطات پارس آشنا شوید و بتوانید به راحتی تمام واحدهای ساختمان را به سرویس استفاده از آنتن مرکزی مجهز کنید.

امروزه با رونق بازار مسکن و بوجود آمدن برج‌های مسکونی و هتل‌های بسیار بزرگ، یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های سازندگان این برج‌ها و هتل‌ها، تجهیز تمامی واحدها به وسایل ارتباطی یا کابل‌کشی صحیح برای تجهیزات درون این واحدها است. یکی از مهم‌ترین تجهیزاتی که درون این واحدهای مسکونی قرار خواهد گرفت تلویزیون است. بی شک این جعبه جادویی امروزه یکی از مهم‌ترین سرگرمی‌های هر خانه می‌باشد. بنابراین نحوه تصویر دهی تلویزیون‌ها در هر خانه یکی از مهم‌ترین مسایل طراحان این برج‌ها است. با بوجود آمدن مشکلات مربوط به تصویر نامناسب تلویزیون‌ها محققان و دانشمندان برای رفع این معضل تکنولوژی‌های جدید با استفاده از فیبر نوری را برای انتقال تصاویر برگزیدند. این مفهوم که امروزه با نام (CATV (COMMUNITY ANTENNA TV شهرت یافته است موجب حذف بسیار از مشکلات انتقال تصاویر برای تلویزیون‌ها شده است. از جمله این مشکلات می‌توان موارد زیر را نام برد:

 • محدودیت فضایی پشت بام برای نصب تعداد زیادی آنتن
 • اثر انعکاسی و القا یی آنتن ها بر یکدیگر
 • هزینه بالای نصب آنتن برای تک تک گیرنده ها و سیم کشی آنتن تا گیرنده
 • از بین رفتن زیبایی ظاهر ساختمان و به وجود آمدن جنگلی از آنتن ها
 • حجم بالای سیم کشی آنتن ها تا گیرنده

شرکت داتیس ارتباطات پارسبا کادرمجرب در ارایه راهکارهای مبتنی بر شبکه، محصول جدیدی را عرضه کرده است که تمام دغدغه‌های سازندگان برج‌ها را از بین می‌برد و با ایجاد یک سیستم کابل‌کشی مطمین، تصویری با کیفیت فوق العاده به تمام تلویزیون‌های یک برج ارسال می‌کند. این محصول که پچ پنل CATV نام دارد، دارای دو نوع است که نحوه استفاده از آن را در ادامه شرح خواهیم داد. شما می‌توانید تصویر این پچ پنل‌ها را در ذیل مشاهده کنید:

CATV1

همانطور که می‌بینید این دو پچ پنل دارای یک پورت ورودی و هشت پورت خروجی هستند که پچ پنل توزیع کننده محوطه دارای پورت ورودی آنتن (سوکت BNC) و 8 پورت خروجی فیبر نوری بوده و پچ پنل توزیع کننده طبقات دارای پورت ورودی فیبر نوری و 8 پورت خروجی RJ45 است. بسته به نوع فیبر استفاده شده در پچ پنل محوطه می‌توان تا فاصله 2000 متر با بالاترین کیفیت، سیگنال آنتن را انتقال داد. در جدول زیر می‌توانید مشخصات پچ پنل محوطه CATV از شرکت R&M را مشاهده کنید.

CATV4

در هر طبقه از مجتمع مسکونی نیز باید یک پچ پنل توزیع طبقه CATV قرار گیرد تا خروجی‌های فیبر نوری از پچ پنل محوطه به آن وارد شوند و سپس توسط کابل شبکه به پریز شبکه کنار تلویزیون انتقال یابد. همانطور که قبلا هم گفته شد هر پچ پنل طبقه دارای یک پورت ورودی فیبر نوری و 8 پورت خروجی RJ45 می‌باشد. شما می‌توانید مشخصات دقیق این پچ پنل را در جدول زیر مشاهده کنید.

CATV5

راهکار کابل‌کشی تلویزیون شرکت R&M به کمک پچ پنل‌های CATV یکی از پرکاربردترین و بهترین راهکارها برای داشتن سیگنال با کیفیت تصویر در منزل شماست. به کمک این راهکار تا کنون هتل‌ها و برج‌های مسکونی بسیار زیادی در سرتاسر دنیا توانسته‌اند حجم کابل‌کشی backbone  خود را کاهش داده و بطور همزمان از کیفیت حداکثر تصویر تلویزیونی برخوردار شوند. شکل زیر جزییات این راهکار را نشان می‌دهد.

CATV3

CATV2

 

تماس با مدیرعامل

اگر می خواهید رضایت یا نارضایتی خود را مستقیم به من اعلام کنید... اگر فکر می کنید یکی از همکاران من که با شما در ارتباط است، لایق تشویق یا تذکر است... اگر پیشنهادی برای داتیس ارتباطات پارس دارید که می تواند راهگشای ما باشد... اگر دوست دارید، با داتیس ارتباطات پارس به هر نوعی همکاری داشته باشید... اگر هر خلاقیت یا مطلبی هست که مایلید مستقیما به من اطلاع دهید.... می توانید با پر کردن فرم تماس با ما که مستقیم توسط خود من چک می شود و یا ارسال ایمیل به mojtaba@hajimolahoseini.ir با من در ارتباط باشید. همچنین عضویت شما در باشگاه مشتریان داتیس ارتباطات پارس که متعلق به همه شماست (فارغ از اینکه مشترک داتیس ارتباطات پارس هستید یا نه) فضایی برای ارتباط نزدیکتر من و همکارانم با شما خواهد بود.